Tento obchod používá cookies a podobné technologie, pro vylepšení Vaší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním. Zavřít
Sleva! Dynaudio Excite 44 + reprokabel ZDARMA Zobrazit větší

Dynaudio Excite 44 + reprokabel ZDARMA

Nový produkt

Tento produkt je skladem

118 400,00 Kč s DPH

139 990,00 Kč s DPH

Doprava zdarma!

3-pásmová sloupová reprosoustava (zadní bassreflex)
Basový měnič: 2 x 200 mm Esotec+ z pevného hořečnato-silikátového polymeru (MSP)
Středový měnič: 140 mm z pevného hořečnato-silikátového polymeru (MSP)
Výškový měnič: 27 mm reproduktor s hedvábnou natíranou kalotou
Impedance: 4 ohm
Terminály: single-wiring
Zatížitelnost: více než 250 W
Frekvenční rozsah: 27 - 23.000 Hz
Citlivost: 89 dB
Rozměry (š x v x h): 284 x 1238 x 365 mm, výška včetně hrotů
Hmotnost: 29,9 kg

Nová vlajková loď řady Excite - doposud nejlepší soustava této řady. Sloupová reprosoustava Excite X44 kombinuje zvukový projev řady Focus a Excite. Optimalizované horizontální a vertikální vyzařování zvuku pro lepší vykreslení prostoru a snažší integraci i do akusticky nepřizpůsobené místnosti. Tři pásma se zadním bassreflexem, dva velké basové měniče Esotec+ o průměru 20 cm pro mohutné a pevné basy, 27 mm výškový měnič s hedvábnou natíranou kalotou, středový měnič s membránou z pevného hořečnato-silikátového polymeru (MSP) o průměru 14 cm.

Barevné provedení: saténová černá, saténová bílá, ořech, palisandr

Cena za pár

Oficiální stránky výrobce: zde

Kvalitní reproduktorový kabel s průřezem 2x4 mm² prioritně určený pro regálové nebo i sloupové reprosoustavy. Kabel je vyroben z čisté bezkyslíkaté mědi z velmi mnoha slabých měděných vláken pro co nejlepší zvuk, kabel je dostatečně flexibilní můžete ho volně ohýbat i ve velmi malých poloměrech. Kabeláž je možné použít jak pro instalaci pod koberec, za lištu případně do husích krků nebo i volně loženou.

Je logické, že kvalitnější hifi technika potřebuje dokonalejší propojení. I dnes se najdou uživatelé, kteří se spokojí s tím, že své nové hifi komponenty navždy zapojí kabelem typu "tkanička“, které najde v balení společně s přístrojem. Nechceme nikoho z Vás nutit zbytečně utrácet peníze, ale vyzkoušejte si v hifi studiu nebo u svého známého poslechnout vaši oblíbenou muziku z obyčejných repro kabelů a vzápětí to porovnat se slušnějšími kabely. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete investovat do lepšího zvuku díky nové kvalitnější repro kabeláži. Uvědomte si, že váš audio systém bude fungovat tak kvalitně jak bude jeho nejslabší článek.

Použité vodiče jsou vyrobeny z vysoce čisté OFC mědi 99,99 % nejvyšší kvality, transparentní provedení izolace. Pokud dnes používáte doma na zapojení Vašich reprosoustav tenkou dvojlinku, zkuste změnu. Věřte, že se většině z vás tato investice vyplatí!

Napsat recenzi

Dynaudio Excite 44 + reprokabel ZDARMA

Dynaudio Excite 44 + reprokabel ZDARMA

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Jamo C 95
16 990,00 Kč 19 990,00 Kč
Jamo C 97
21 990,00 Kč 28 990,00 Kč