Tento obchod používá cookies a podobné technologie, pro vylepšení Vaší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním. Zavřít
Sleva! Heco The New Statement + reprokabel ZDARMA Zobrazit větší

Heco The New Statement + reprokabel ZDARMA

Nový produkt

Tento produkt je skladem

Tento produkt již není na skladě

119 990,00 Kč s DPH

139 990,00 Kč s DPH

Doprava zdarma!

Heco New Statement
3 -pásmová reprosoustava s bassreflexem
Super stabilní MDF skříň reprosoustav
Osazení:
2 x 200 mm basový reproduktor
2 x 170 mm středobasový reproduktor
1 x 30 mm výškový reproduktor
Výkon: 300 / 500 Watt
Impedance: 4 - 8 Ohm
Frekvenční rozsah: 18Hz - 52kHz
Dělící frekvence: 230 / 3.200 Hz
Citlivost: 93 dB
Rozměry: 292 x 1245 x 450 mm
Hmotnost: 43kg / 1ks

Vlajková loď firmy HECO se vyznačuje svou neobyčejně masívní konstrukcí. Velký důraz je kladen na preciznost zpracování a vynikající zvukový projev. Jedná se o 3 pásmové sloupové reproduktory osazené dvěma 200 mm basovými a jedním speciálně vyvinutým 170 mm středobasovým reproduktorm, který je osazen v horní otevřené komoře. Všechny měniče mají hliníkové koše s papírovou membránou a kmitací cívkou o průměru 32 mm a masívní magnety - což umožňuje vysoký zdvih membrány. Výškový reproduktor je vyroben speciální nano technologií s neodymovými magnety a 25 mm kalotovou membránou. Všechy jsou pak magneticky stíněné. Systém ozvučnice je bassreflexový, kdy kovové výdechy jsou na zadní stěně. Ozvučnice je vyrobena z 22 mm silných MDF desek. Na zadní stěně jsou zlacené masívní terminály s možností až Tri-Wiring nebo Ttri-Amping zapojení, které jsou našroubovány na hliníkové platformě. Výhybka těchto reproduktorů, umožňuje jak klasické zapojení, tak zapojení s možností plus 2 dB v nejvyšších kmitočtech. Povrchová úprava je provedena černým klavírním lakem, nebo nově lakem barvě espressa.

Na objednávku do 7 dnů.

Cena za pár

Oficiální stránky výrobce: zde

Recenze: zde

Kvalitní reproduktorový kabel s průřezem 2x4 mm² prioritně určený pro regálové nebo i sloupové reprosoustavy. Kabel je vyroben z čisté bezkyslíkaté mědi z velmi mnoha slabých měděných vláken pro co nejlepší zvuk, kabel je dostatečně flexibilní můžete ho volně ohýbat i ve velmi malých poloměrech. Kabeláž je možné použít jak pro instalaci pod koberec, za lištu případně do husích krků nebo i volně loženou.

Je logické, že kvalitnější hifi technika potřebuje dokonalejší propojení. I dnes se najdou uživatelé, kteří se spokojí s tím, že své nové hifi komponenty navždy zapojí kabelem typu "tkanička“, které najde v balení společně s přístrojem. Nechceme nikoho z Vás nutit zbytečně utrácet peníze, ale vyzkoušejte si v hifi studiu nebo u svého známého poslechnout vaši oblíbenou muziku z obyčejných repro kabelů a vzápětí to porovnat se slušnějšími kabely. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete investovat do lepšího zvuku díky nové kvalitnější repro kabeláži. Uvědomte si, že váš audio systém bude fungovat tak kvalitně jak bude jeho nejslabší článek.

Použité vodiče jsou vyrobeny z vysoce čisté OFC mědi 99,99 % nejvyšší kvality, transparentní provedení izolace. Pokud dnes používáte doma na zapojení Vašich reprosoustav tenkou dvojlinku, zkuste změnu. Věřte, že se většině z vás tato investice vyplatí!

Napsat recenzi

Heco The New Statement + reprokabel ZDARMA

Heco The New Statement + reprokabel ZDARMA

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Jamo C 95
16 990,00 Kč 19 990,00 Kč
Jamo C 97
21 990,00 Kč 28 990,00 Kč