Tento obchod používá cookies a podobné technologie, pro vylepšení Vaší zkušenosti na našich stránkách. Pokračováním na tento web souhlasíte s jejich používáním. Zavřít
Sleva! Supracables Classic 4.0 Zobrazit větší

Supracables Classic 4.0

Nový produkt

Tento produkt je skladem

199,00 Kč s DPH

220,00 Kč s DPH

SUPRA Classic je vysoce flexibilní kvalitní reproduktorový kabel 2x4.0mm v metráži. Každé lanko z OFC mědi je pocínované. Stupeň čistoty 5N - OFC 99.999%. Izolace je ze speciální a stabilní PVC, které brání korozi povrchu. Kvalitní cínování minimalizuje skin-effect.

Cena za 1m

Použití: zadní reproduktory domácího kina i na delší vzdálenosti. Mono a BI-wiring zapojení reproduktorů s vysokým výkonem.

Barevné provedení: Ice blue

<<< Technická specifikace >>>

Všechny repro-kabely jsou na povrchu mědi cínované, což zaručuje její nejlepší ochranu proti oxidaci. Takto upravené kabely si své elektrické vlastnosti drží výrazně déle než necínované, navíc oxid cínu je lepší vodič než oxid mědi nebo stříbra. Pocínovaná měď také stárne nesrovnatelně pomaleji než ostatní neošetřené vodiče.
Další prioritou je ošetření vnější izolace proti nepříznivým vlivům z ovzduší. V průběhu výrobní technologie se vytěsní nežádoucí chlor z granulátu PVC, protože právě on ve směsi s oxidy uhlíku a kysličníky síry je hlavní příčinou stárnutí všech izolací.
Firma Supra používá pro výrobu všech kabelů bez rozdílu OFC měď o ryzosti 99,999%, což u audio-video kabelů této cenové kategorie není pravidlem.

Napsat recenzi

Supracables Classic 4.0

Supracables Classic 4.0

22 dalších produktů ve stejné kategorii: